Čistící a dezinfekční produkty WPD

Kompletní řada produktů WPD 2v1

V návaznosti na úspěšný projekt prostorové polymerové dezinfekce jsme v rámci společnosti WPD Trade & Technology a.s. nově rozběhli vlastní výrobu polymerových dezinfekčních a úklidových prostředků.

Konkurenční výhoda naší úklidové chemie je spojení dezinfekce a čistících složek do jednoho produktu. Díky použití polymerové složky je navíc zajištěn dlouhotrvající dezinfekční účinek.

To vše dohromady výrazně šetří náklady na úklid a čas. Naše úklidové a dezinfekční produkty celkově zlepšují mikrobiologickou hladinu prostředí v provozech a zařízeních, významně snižují organickou zátěž, a tím také omezují rizika přenosu nemocí, tvorby plísní atd, což jednoznačně prokázaly kontrolní mikrobiologické stěry a testy.

V současné době již vyrábíme kompletní řadu dezinfekční a úklidové chemie pro profesionální použití a pro použití v domácnosti.

Polymer AIR Profi

AIR PROFI je tekutý bezchlorový biocidní přípravek určený pro profesionální použití speciálně upravený k aplikaci pro rychlou a dlouhodobou dezinfekci ploch, předmětů, povrchů a těžko přístupných míst fogováním (mlžením). Tím se dosáhne vysoké úrovně dezinfekce při nízké spotřebě dezinfekčního roztoku. Tento přípravek je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na jakékoli ošetřované materiály (sklo, dřevo, kovy, plast, papír, textilie, guma).

množství

cena bez DPH

0,5 litru

59,10 Kč

1 litr

91,65 Kč

5 litrů

347,74 Kč

10 litrů

624,60 Kč

WeroDEZI ANTI CALC

Čistící a dezinfekční prostředek určený pro úklid a dezinfekci sanitárních prvků. Jde o přípravek na mytí koupelen, umyvadel, baterií, kachliček, van, záchodových mís, nerezu, keramiky, kameniny, pálených cihel, WC a ostatních sanitárních povrchů. Odstraňuje nečistoty, skvrny a povlaky od vodního kamene i ostatní běžné nečistoty a minerální usazeniny.. Prostředek je určen k přímé aplikaci bez ředění. Prostředek zanechává příjemnou a dlouhotrvající vůni a vyniká širokým spektrem účinku – baktericidním,Virucidním, fungicidním a protikvasinkovým .

množství

cena bez DPH

0,5 litru

111,69 Kč

1 litr

178,43 Kč

5 litrů

802,94 Kč

10 litrů

1524,75 Kč

WeroDEZI CLEAN nepěnivý

Čistící a dezinfekční prostředek určený ke strojnímu mytí.

Vysoce koncentrovaný tekutý čistící a dezinfekční prostředek WeroDEZI CLEAN NEPĚNIVÝ je určený pro dezinfekci a čištění ploch, předmětů a nástrojů. Prostředek se vyznačuje dobrou odmašťovací schopností. Při nízkých koncentracích pracovního roztoku není nutný následný oplach vodou. Prostředek vyniká širokým spektrem účinku – baktericidním, virucidním, fungicidním a protikvasinkovým.

množství

cena bez DPH

0,5 litru

97,75 Kč

1 litr

195,95 Kč

5 litrů

833,14 Kč

10 litrů

1499,66 Kč

WeroDEZI CLEAN pěnivý

Čistící a dezinfekční prostředek určený k ručnímu mytí (Mopování).

Vysoce koncentrovaný tekutý čistící a dezinfekční prostředek WeroDEZI PĚNIVÝ je určený pro dezinfekci a čištění ploch, předmětů a nástrojů . Prostředek se vyznačuje dobrou odmašťovací schopností. Při nízkých koncentracích pracovního roztoku není nutný následný oplach vodou. Prostředek vyniká širokým spektrem účinku – baktericidním, virucidním, fungicidním a protikvasinkovým.

množství

cena bez DPH

0,5 litru

80,35 Kč

1 litr

139,67 Kč

5 litrů

593,60 Kč

10 litrů

985,37 Kč

WeroDEZI čistič oken a výloh

EXTRA LEŠTÍCÍ ÚČINEK
NEZANECHÁVÁ ŠMOUHY
LEHCE ODSTRAŇUJE HMYZ

Návod k použití:
Skleněné povrchy se čistí koncentrovaným přípravkem. Po jeho nanesení se plocha vyleští suchou utěrkou. Sklo získá vysoký lesk a schopnost odpuzovat prachové částice.

množství

cena bez DPH

0,5 litru

40,00 Kč

1 litr

59,65 Kč

5 litrů

175,95 Kč

10 litrů

297,55 Kč

WeroDEZI HOME

Tekutý bezchlorový prostředek určený k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů, zařízení, nástrojů a těžko přístupných míst. Byl Speciálně vyvinut pro dokonalou dezinfekci v celé domácnosti. Je vhodný na dezinfekci umyvadel, sprch, toalet, podlah, nábytku, hraček, kuchyní apod. Výrobek se vyznačuje silným a dlouhotrvajícím antivirovým, antibakteriálním a protiplísňovým účinkem. Je velmi účinný i na odstraňování pachů a k dlouhodobě rychlé dezinfekci biologicky znečištěných povrchů. Podle stupně biologického znečištění je účinek až 7 dní.

množství

cena bez DPH

0,5 litru

69,55 Kč

1 litr

104,67 Kč

5 litrů

469,95 Kč

10 litrů

884,42 Kč

WeroDEZI UNIVERSAL

Univerzální čistící a dezinfekční prostředek

Polymerový univerzální a vysoce účinný čistící a dezinfekční prostředek je určen pro čištění a dezinfekci všech ploch, předmětů a nástrojů v kuchyních, koupelnách, fitness a wellness centrech, kosmetických a kadeřnických salonech, zdravotnictví, komerční sektor, veterinární oblast a také v průmyslu. Prostředek se vyznačuje výbornou odmašťovací schopností a zanechává ochranou polymerovou vrstvou. Je charakteristický silnou a dlouhotrvající baktericidní, fungicidní a virucidní aktivitou.

množství

cena bez DPH

0,5 litru

94,85 Kč

5 litrů

151,45 Kč

5 litrů

681,40 Kč

10 litrů

1158,38 Kč

Čistící a dezinfekční produkty WPD

WERO DEZI SERVIS s.r.o.
Sídlo: Panská 7, Praha 1
Kanceláře: Panská 7, Praha 1

Ruslan Belash
+420606151708
belash@weroholding.eu